Site Loader
Під час війни відбулися важливі зміни у медицині

Адміністрація КНП «ЦПМСД» ЛМР ХО інформує, що під час війни відбулися важливі зміни у медицині. Відтепер щоб отримати консультацію сімейного лікаря, терапевта чи педіатра декларація не обов`язкова.

Під час воєнного стану ви можете звернутися до будь – якого доступного в регіоні лікаря.
Якщо Вам потрібна консультація вузькопрофілактичних спеціалістів направлення не є обов`язковим.

Інформуємо Вас, що в Люботині прийом спеціалістів проводиться в поліклініці КНП «ЛМЛ» ЛМР ХО по вул. Шевченко,15 (директор Кандаурова Олена Василівна) телефон для запису 073 15 15 100.

В умовах воєнного стану в Україні діє система самозвернення до лікарів. Про це зазначив міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко в ефірі телемарафону UA Разом. Ляшко сказав: «Треба звернутися до лікаря не залежно від місця перебування. Ми відмінили скерування за електронним направленням. В умовах воєнного стану діє система за самозверненням».

У разі відмови у наданні медичної допомоги слід телефонувати на гарячу лінію міністерства тел: 0800602019.

Якщо у Вас є питання щодо надання первинної медичної допомоги звертайтеся до КНП «ЦПМСД» ЛМР ХО за тел: 057 741 28 81.

Бажаємо здоров`я.

Post Author: Адміністрація

Нам важлива Ваша думка!

  ВСІХ ЗАПРОШУЄМО НА ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID – 19 !!!

  В НАЯВНОСТІ ВАКЦИНА :
  ПФАЙЗЕР , виробник – БЕЛЬГІЯ;
  КОРОНАВАК, - виробник КИТАЙ.

  Тимчасовий стаціонарний пункт щеплення на базі Центру сімейної медицини для проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID – 19 в амбулаторії загальної практики- сімейної медицини м.Люботин вул.Шевченка буд. 15, каб. 2.

  Якщо виникають питання за додатковою інформацією звертайтесь до лікаря з яким у Вас заключено декларацію або до Call - центру закладу з 08.00 до 20.00

  ДОДАТКОВО ПОВІДОМЛЯЄМО , ЩО ПРАЦЮЄ :

  Пункт щеплення на базі Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини смт Манченки вул. Залізнична буд. 1 Д , для проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID – 19 .

  Якщо виникають питання за додатковою інформацією звертайтесь до лікаря з яким у Вас заключено декларацію або до Call - центру закладу з 08.00 до 20.00
  +38068 7385724
  +380662928711

  ВАКЦИНАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА ДЛЯ ЗАДЕКЛАРОВАНОГО І НЕЗАДЕКЛАРОВАНОГО НАСЕЛЕННЯ!

  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ .